lauko durys

Lauko Durys

Namo ar buto durys pasitinka ir išlydi kiekvieną, užsukantį pas Jus į svečius. Todėl jos turi būti ne tik patikimos, bet ir stilingos. Ieškantiems šių abiejų savybių, siūlome kreiptis į mūsų durų gamyklą. Mes siūlome patikimas, saugumą užtikrinančias duris, kurios, tuo pačiu, ir puikiai atrodo bei atitinka naujausias dizaino tendencijas. Be abejo, ir klasikos mėgėjams turime ką pasiūlyti.

Mes gaminame buto, lauko duris, medines, metalines ir šarvuotas duris, kurių gamybai naudojame tik kokybiškas medžiagas, užtikrinančias termo ir garso izoliaciją. Mes siūlome lauko duris, kurios pagamintos, atsižvelgiant į permainingą Lietuvos klimatą. Todėl jos yra atsparios drėgmei, o taikant šiuolaikines technologijas, medinės durys (jeigu pasirinksite šį durų tipą) gaminamos taip, kad naudojant nesiplėstų ir nesitrauktų, t. y. išvengiama durų „vaikščiojimo“. Visos durys, kurias gaminame, pasižymi ilgaamžiškumu ir užtikrina maksimalų būsto saugumą.

Gaminame duris, naudodami tik naujausias ir patikimiausias technologijas. Suteikiame savo gamykloje gaminamoms durims ilgalaikę garantiją, nes esame tikri, kad medžiagos, kurias naudojame – tik pačios kokybiškiausios.

Gaminame tiek standartines duris, tiek duris pagal individualų užsakymą. Užsisakę duris, pagal individualų užsakymą, galėsite įgyvendinti savo norus, susijusius su Jūsų būsto eksterjero ir interjero dizainu. Pagal Jūsų norą galime parinkti ir medžiagas, skirtas gaminti lauko duris. Iš jų gaminame toliau vardijamas lauko durų rūšis:

  • aliuminines;
  • plastikinės;
  • plienines arba šarvuotas;
  • klijuotos medienos;
  • kompozitines, stiklo pluošto lauko duris.

Galime pagaminti ir įmontuoti duris ir maišydami medžiagas, išvardintas aukščiau. Pvz.: staktą galime pagaminti metalinę, klijuoto medžio ar plastikinę, o varčią – iš kitokių medžiagų. Taip pasiekiamas maksimalus rezultatas: puiki šilumos izoliacija; durys ilgiau tarnauja; didesnis apdailos medžiagų pasirinkimas.

Garantuojame, kad pas mus užsakytos durys ne tik papuoš Jūsų namą ar butą (ar kitą statinį), bet ir tarnaus kaip Jūsų turto apsauga bei suteiks komforto pojūtį namuose.

Užsisakę lauko duris gyvenamajam namui, galėsite rinktis iš durų su viena arba dviem tarpinėmis. Mes gaminame tiek standartinio dydžio, dvivėres duris, tiek duris pagal Jūsų nurodytus individualius išmatavimus.

Savo gaminamoms lauko durims, kaip jau minėjome, suteikiame ilgametes garantijas ir užtikrintai sakome, kad teisingai eksploatuodami ir retkarčiais skirdami joms dalį savo laiko ir rūpesčio, ilgai džiaugsitės funkcionaliomis, šiltomis ir patikimomis mūsų gamyklos gaminamomis durimis. Kokio dėmesio iš Jūsų reikalaus naujos lauko durys? Norint, kad jos kuo ilgiau tarnautų, reikia kartą per metus sutepti apkaustus ir, esant reikalui, nuvalyti ar pakeisti tarpines, o spynas tepti tik specialiai tam skirtomis priemonėmis.

Mes dirbame tam, kad Jūsų namai būtų apsaugoti, šilti ir suteiktų Jums tokį trokštamą komforto jausmą. Juk ne be reikalo sakoma, kad durys – būsto vizitinė kortelė. Mes pagaminsime tokias duris, kurios suteiks Jūsų būsto fasadui puikią išvaizdą, o Jūs galėsite ramiai eiti į darbą ar keliauti atostogauti, nebijodami palikti namų neprižiūrimų, nes mūsų gaminamos durys – geriausia saugumo garantija.