Ofiso renovacija
Ofiso renovacija

Ofiso renovacija: kad Jūsų įmonės veidas neštų sėkmę

Ne paslaptis, kad bet kuris klientas, atėjęs į kompaniją ar ofisą, visada atkreipia dėmesį į vidaus patalpų apipavidalinimą ir bendrą Jūsų ofiso stilių. Pirmasis įspūdis gali nulemti Jūsų kliento apsisprendimą, bendradarbiauti su Jumis ar ne.

Išorinis ofiso veidas vaidina lemiamą vaidmenį Jūsų kompanijos įvaizdžio formavimui. O ir ofiso darbuotojai dirba daug efektyviau tinkamai apipavidalintose ir kokybiškai įrengtose darbo patalpose, kuriose apgalvota kiekviena detalė. Ne be reikalo ekspertai teigia, kad patalpų apipavidalinime smulkmenų nebūna. Štai kodėl taip svarbu atlikti ofiso renovaciją, jei pastebite, kad Jūsų kompanijos patalpos jau reikalauja šiuolaikiškesnių dizaino sprendimų ar tiesiog patalpų ir įrangos atnaujinimo.

Prieš pateikdami užsakymą statybų įmonei ar interjero dizaineriui, turite būti susidarę konkretų planą: ką norėtumėte matyti renovacijos pabaigoje? Kokie pagrindiniai aspektai, kuriuos akcentuosite renovuodami savo ofisą?

Pertvarų skaičius, darbo vietos, papildomų patalpų įrengimas, sienų, grindų ir lubų apdaila, ofiso technika ir jos išdėstymas – visi šie klausimai turi būti išspręsti dar rengiant dizaino projektą. Drauge su specialistais galite aptarti, kokius elementus reikia palikti ofise, o ko – atsisakyti, kokias zonas reikia išplėsti, kaip racionaliau išdėstyti techniką ir kitą įrangą. Kai turėsite aiškią viziją, galite pradėti darbus.

Neverta galvoti, kad esant didelėms ofiso patalpoms, problemų, organizuojant darbui skirtą erdvę, bus mažiau. Būtent tokiu atveju, svarbu apmąstyti, kokius išdėstymo variantus pasirinkti, kad ofiso erdvė būtų išnaudota maksimaliai efektyviai. Stenkitės neperkrauti ofiso patalpos baldais, technine įranga. Renovuojant ofisą, svarbu neperlenkti lazdos. Tačiau, reikėtų vengti ir neišnaudotų erdvių. Gali atrodyti sudėtinga suderinti ką tik išvardintus kriterijus, tačiau, su profesionalų pagalba, tikrai rasite optimalų sprendimą.

Toliau paminėsime keletą svarbių aspektų, kuriais reikėtų pasirūpinti, atliekant ofiso renovaciją.

  • Darbo erdvių atskyrimas. Jeigu Jūsų įmonės darbo pobūdis nereikalauja individualių, viena nuo kitos atskirtų darbuotojų darbo erdvių, vis vien turėtumėte kiekvienam pavaldiniui suteikti galimybę turėti individualizuotą ir bent minimaliai nuo kolegų atskirtą darbo erdvę;
  • Kokybiški santechnikos ir elektros mazgai. Nustatykite, ar esami elektros ir santechnikos įrenginiai, elektros laidai atitinka tokiai įrangai keliamus reikalavimus. Esant nukrypimams, ištaisykite juos.
  • Garso izoliacija. Ji itin svarbi, jeigu Jūsų ofisas ribojasi su kitomis gyvenamosiomis ar komercinėmis patalpomis, kuriose dažnai vyrauja trikdantis triukšmas.
  • Langai ir durys. Šie elementai turi garantuoti šilumos ir garso izoliaciją ir apsaugą nuo įsibrovėlių.

Yra ir kiti aspektai, kurie gali skirtis, priklausomai nuo ofiso techninių charakteristikų ir kt. Pasitarę su specialistais, tikrai jų nepraleisite. Protingai renovuotoje ofiso erdvėje galima sukurti puikią dalykinę atmosferą, kuri skatins kūrybingumą ir darbo našumą. O Jūsų klientams bus malonu pas Jus užsukti. Garantuojame – tinkamai renovuotas ofisas atneš Jūsų verslui neabejotiną sėkmę.