imones-saugumas
imones-saugumas

Priemonės, užtikrinančios Jūsų įmonės saugumą

Įmonės saugumas – labai svarbi sudedamoji sėkmingo verslo dalis. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į priemones, galinčias užtikrinti Jūsų įmonės saugumą. Kalbame ne tik apie signalizacijos įrengimą ar apsaugos įmonės samdymą (žaibiškų vagysčių atveju šis būdas gali nepasiteisinti). Tikimybė būti apvogtiems išlieka net toms įmonėms, kurios įsikūrusios judriose gatvėse ir, kaip jau minėta, įsirengusios signalizaciją ar pasisamdžiusios apsaugos įmonę.

Saugios durys ir langai – labai svarbus Jūsų įmonės apsaugos elementas

Todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį į šarvuotas, metalines duris ir priemones, apsaugančias langus nuo įsilaužimo. Apie šias priemones – šiek tiek vėliau, o dabar norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad kartais idealias sąlygas vagišiams sukuria patys verslininkai, kurie pro pirštus žiūri į priemones, galinčias užtikrinti jų biuro saugumą. Čia verta prisiminti posakį kuris byloja, kad „Sąlygos, sudarančios galimybę vogti, gimdo vagis.“ Tad nekartokite aplaidžių verslininkų klaidų ir nesuteikite piktavaliams šanso pasikėsinti į Jūsų ilgai kurtą ir puoselėtą įmonės nuosavybę.

Kokie reikalavimai keliami saugioms šarvuotoms durims?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte atlikti, siekdami įmonės saugumo: šarvuotų, metalinių durų įsirengimas. Tai patartina atlikti kiekvienam, savo verslo saugumu susirūpinusiam asmeniui. Šiuolaikinės šarvuotos durys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės plieno lakštų, kurių storis siekia nuo 1,5 iki 3 mm. O jų apsaugai nuo intelektualaus įsilaužimo užtikrinti montuojamos tik pasauliniu lygiu pripažintų gamintojų spynos.

Taip pat, besirinkdami šarvuotas duris savo biurui, atkreipkite dėmesį į tai, kad saugios šarvuotos durys turi turėti tvirtą plieninę staktą. Prieš užsakinėdami duris savo biurui, įsitikinkite, kad jos atitinka išvardintus reikalavimus. Tokiu atveju galite nedvejoti dėl savo pasirinkimo.

Kokios priemonės gali apsaugoti Jūsų įmonės langus nuo įsilaužimo?

Spynos, užraktai ir vadinamieji langų saugai – tai mechaninės priemonės, apsaugančios langus nuo įsilaužimo. Žinoma, tam, kad šios priemonės apsaugotų Jūsų įmonės langus nuo įsilaužimo, jos turi pasižymėti ne tik tvirtumu, bet ir būti tinkamai sumontuotos. Spynų išdėstymas ir jų skaičius apsprendžiamas, dažniausiai, priklausomai nuo lango dydžio. Nedideliam langui užtenka vieno užrakto. Dideliam langui patartina montuoti kelis užraktus, per tam tikrą atstumą vienas nuo kito.

Taip pat apsaugai naudojamos specialios apsauginės žaliuzės ir grotos. Tačiau nereikėtų pasiduoti stereotipiniam mąstymui, kad grotos – nepajudinimai prie lango pritvirtintas apsaugos elementas. Šiuolaikinė kalvystės pramonė siūlo sulankstomas, stumdomas ir kitokiais būdais transformuojamas grotas.

Taip pat galima paminėti ir tokius apsaugos būdus, kaip apsauginė plėvelė, sauganti nuo paties įvairiausio pobūdžio pažeidimų, bei davikliai, suveikiantys prisiartinus prie lango.

Kad ir kokį apsaugos būdą savo įmonės durims ir langams pasirinktumėte, atminkite, kad svarbiausia nesudaryti sąlygų vogti, nes vagys tik to ir telaukia. Kitaip tariant, – apsauga gėdos nedaro.