priešgaisrinės durys

Priešgaisrinės durys

Kokybiška priešgaisrinių durų gamyba – mūsų kompanijos misija. Dirbdami šioje rinkoje ne pirmus metus, mes suvokiame, kaip svarbu įsirengti kokybiškas duris, kurios apsaugos Jūsų turtą tiek nuo gaisro, tiek nuo vagysčių.

Siūlome platų durų pasirinkimą, pagamintų iš lenkto metalinio profilio, kurio storis 1.5 mm, tarp kurių:

 • Vienvierės arba dvivėrės durys;
 • Priešgaisrinės durys su stiklu;
 • Aklinos durys.

Gaminame El 30 ir El 60 priešgaisringumo lygio duris. El 30 kategorijos durys turi sulaikyti ugnį nemažiau 30 minučių, o El 60 priešgaisringumo kategorijos durys sulaiko ugnį nuo patekimo į kaimynines patalpas 60 minučių bėgyje.

Aukštas priešgaisringumo lygis pasiekiamas gamybos procese naudojant nedegias medžiagas. Todėl visi mūsų gamyklos gaminamų priešgaisrinių durų tipai apsaugo nuo ugnies skverbimosi ir neleidžia jai „persimesti“ į kaimynines patalpas. Kas atsitinka su įprastomis durimis, kai šios užsiliepsnoja? Jos sudega per 5–10 min., palikdamos kaimynines patalpas akis į akį su ugnimi. Kad taip neatsitiktų, kreipkitės į mūsų gamyklą ir užsisakykite patikimas priešgaisrines duris.

Kokiose patalpose būtina įrenginėti priešgaisrines duris?

Jos įrenginėjamos visur, kur būtina užtikrinti žmonių saugumą:

 • Gamyklinėse patalpose;
 • Vietose, kuriose susirenka daug žmonių;
 • Sandėlio tipo patalpose, katilinėse;
 • Akumuliatorinėse, elektrotechnikos laboratorijose ir kt.

Kodėl priešgaisrines duris turėtumėte rinktis pas mus?

 1. Garantija. Savo gaminamoms durims mes suteikiame garantiją, kuri patvirtina aukštą produkcijos kokybę ir garantuoja Jūsų turto saugumą. Duris gaminame patys, todėl jų kaina išlieka itin patraukli, nes neturime tarpininkų, kuriems reikėtų mokėti.
 2. Kokybės kontrolė. Mes kontroliuojame kiekvieno gamybos etapo kokybišką atlikimą, tai broko tikimybę sumažina iki nulio.
 3. Puikus kokybės ir kainos santykis. Savo produkcijai nustatome demokratiškas kainas, taip mūsų gaminamas duris paversdami dar labiau prieinamomis Jums.
 4. Mes patys pristatome ir sumontuojame savo pagamintas priešgaisrines duris ir Jūs galite būti garantuoti, kad mūsų montuotojams baigus darbą, Jūsų pasirinktos durys bus idealiai įstatytos.

5. Dydis ir kiekis. Jūs galite užsisakyti bet kokių išmatavimų duris. Didmeniniams užsakymams taikome patrauklią nuolaidą.