santechnikos paslaugos

Mūsų atliekamos santechnikos paslaugos

Džiaugiamės, galėdami Jus pasveikinti savo internetiniuose namuose! Mūsų įmonės komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, pasiruošę suteikti bet kokio sudėtingumo santechnikos paslaugas Kaune ir Kauno rajone. Teikiame eilę santechnikos paslaugų kauniečių butuose, namuose ir biuruose.

Kreipkitės į mus bet kuriuo paros metu, nes į avarinius iškvietimus reaguojame visą parą, 7 dienas per savaitę. Suprantame, kad ištikus nelaimei, susijusiai su santechnika, reikalingas operatyvus sprendimo būdas. Tad kreipkitės, jeigu Jums užsikimšo kriauklė, sugedo unitazo bakelis. O gal esate naujakurys ir Jums reikia įrengti ir sumontuoti vonios bei tualeto įrangą? Mes padėsime!

Mūsų įmonėje dirba puikiai savo darbą išmanantys meistrai, turintys ilgametę patirtį ir pelnę klientų pasitikėjimą. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų patenkintų klientų rato. Mes vertinami už operatyvumą, profesionalumą ir meistriškumą.

Visos santechnikos paslaugos Kaune nuo šiol iš vienų, patikimų rankų. Dirbame oficialiai, klientui visada išrašoma sąskaita už atliktas paslaugas, todėl jaučiame dar didesnę atsakomybę už savo darbą, netoleruojame aplaidumo darbe, todėl mūsų santechnikai, atliks darbus ne tik profesionaliai ir greitai, bet ir paliks tvarkingą darbo vietą, Jums nereikės rūpintis dėl švaros po mūsų meistrų vizito.

Mūsų atliekami darbai:

 • Kanalizacijos ir jos vamzdynų valymas;
 • Kanalizacijos atkimšimas ir įrengimas;
 • Vamzdynų montavimas;
 • Hidroforų pajungimas;
 • Vonios įrengimas ir montavimas;
 • Naudotų santechnikos prietaisų remontas;
 • Tualeto įrangos, klozeto, unitazo montavimas, tvirtinimas, pajungimas ir keitimas;
 • Karšto ir šalto vandens skaitiklių keitimas;
 • Gyvatuko keitimas;
 • Radiatorių keitimas;
 • Ir kt.

Kartais, nusprendus išsikviesti santechniką į namus, kyla įvairių rūpesčių, kurių pagrindinis – rasti kvalifikuotą specialistą už demokratišką kainą. Galime padėti Jums apsispręsti. Rinkitės mūsų santechnikos paslaugų įmonę ir sulauksite kokybiško aptarnavimo ir Jums palankių kainų. Atliekame tiek smulkius santechnikos keitimo, remonto ir montavimo darbus, tiek viso buto ar namo santechnikos mazgų įrengimą bei prietaisų montavimą.

Taip pat skaitykite: Buto remontas turint ribotą biudžetą

Daugeliu atvejų, buto ar namo remontas būna susijęs su naujos buitinės technikos montavimu. Darbai, susiję su senos santechnikos keitimu ir naujos montavimu, užima didžiąją remontui skirto laiko dalį. Ne paslaptis, kad naujos buitinės technikos įrengimas virtuvėje ar vonioje, gyvenimą daro patogesniu.

Tačiau šiuolaikinė santechnika stebina ne tik savo dizainu bei multifunkcionalumu, bet, neretai, – ir montavimo sudėtingumu. Todėl tokia įranga teikia komforto jausmą tik tada, kai yra su kruopštumu ir profesionaliai sumontuota, atsižvelgiant į visas saugaus eksploatavimo sąlygas. Dėl to šiuolaikinės santechnikos įrenginių montavimo negalima patikėti atsitiktiniams žmonėms. Tad kreipkitės į mūsų įmonę ir gausite visų atliktų darbų garantijas.

Santechnikos paslaugas teikiame jau 15 metų, todėl galime drąsiai teigti, esantys savo srities profesionalai, galintys ne tik išspręsti Jus jaudinančias santechnikos problemas, bet ir padėti Jūsų buitį paversti patogesne. Santechnika neatsiejama nuo komforto jausmo, todėl mes rūpinamės, kad mūsų klientams pageidaujama paslauga būtų suteikta operatyviai ir kokybiškai. Tokiu būdu užsitarnavome daugybės šeimų pasitikėjimą ir dėkingumą.

Tam, kad garantuotumėme Jūsų namuose komforto jausmą, atsižvelgiame į Jūsų norus ir su malonumu bendradarbiaujame su Jumis. Kai pas Jus pagal iškvietimą atvyksta mūsų meistras, jis vietoje nustato geriausią problemos sprendimo būdą, prieš priimdamas sprendimą, būtinai pasitaręs su Jumis. Jeigu santechnikos remontui ar montavimui prireiks papildomų medžiagų, Jūs turėsite galimybę kontroliuoti jų pirkimą ir patį santechnikos darbų atlikimo procesą, o taip pat sulauksite nemokamos konsultacijos, jeigu Jums iškils kokių nors klausimų.

Daugelis klientų sau užduoda klausimą: ar rinktis privataus, individualiai dirbančio santechniko paslaugas, ar kreiptis į specializuotą, santechnikos paslaugas teikiančią įmonę? Žinoma, tai kiekvieno žmogaus asmeninis sprendimas, tačiau, Jūs turite žinoti, kad užsakydami santechnikos darbų atlikimą įmonėje, Jūs gaunate realią, kokybiškai atliktų darbų garantiją. Juk kiekvienas tokios įmonės darbuotojas daug rimčiau žiūri į savo pareigas, todėl, kad nuo kiekvieno darbuotojo reputacijos priklauso ir įmonės reputacija. Tad kreipkitės į mus!

Mums svarbus mūsų klientų požiūris tiek į kiekvieną mūsų meistrą atskirai, tiek į mus, kaip įmonę apskritai. Todėl mūsų darbuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir plečia savo turimų žinių bei įgūdžių bagažą specialiuose kursuose, seminaruose ir suvažiavimuose.