metalinės durys

Šarvuotos, Metalinės Durys

Savybės, kuriomis turi pasižymėti šarvuotos, metalinės durys

Šarvuotų, metalinių durų gamyba užsiimame ne pirmus metus. Todėl sukaupėme nemažą darbo patirties bagažą, o taip pat perpratome pagrindines savybes, kuriomis turi pasižymėti šarvuotos, metalinės durys.

Toliau ir supažindinsime Jus su ypatybėmis, kurios būtinos kokybiškoms šarvuotoms, metalinėms durims. Garantuojame, kad mūsų gaminiai pasižymi visomis toliau vardijamomis savybėmis:

  • Konstrukcijos patikimumas ir tvirtumas

Kadangi daug dėmesio skiriame šioms durų ypatybėms, garantuojame, kad durys bus nepaveikios stipriai fizinei jėgai. Jų išlaužti beveik neįmanoma.

  • Apsauga nuo „intelektualaus įsilaužimo“

Kitaip tariant, apsauga nuo spynos išlaužimo. Šią savybę užtikriname, įrengdami tik patikimiausių ir pasaulyje pripažintų gamintojų spynas.

  • Atsparumas skirtingiems nestandartiniams poveikio būdams

Tai gali būti, neperšaunamos, priešgaisrinės durys ar durys su audio ir video sistemomis, skirtomis Jūsų saugumui garantuoti. Prekiaujame visomis ką tik išvardintomis šarvuotų, metalinių durų rūšimis.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį, renkantis šarvuotas, metalines duris?

  • Į izoliacines savybes

Šarvuotos, metalinės durys, nepaisant visų aukštų, joms keliamų reikalavimų (minėto tvirtumo, garantuojančio saugumą ir kt.) visų pirma turi atlikti savo pirminę, kiekvienoms durims, neatsiejamą funkciją – apsaugoti Jus ir Jūsų namus nuo žalingo aplinkos poveikio. Mes Jums siūlome šarvuotas, metalines duris, kurios pasižymi puikiomis termo ir garso izoliacinėmis savybėmis.

  • Į išvaizdą ir medžiagas, iš kurių pagamintos durys

Šarvuotos, metalinės durys turi būti Jums priimtino dizaino. Pagalvokite, gal norite, kad jos būtų kokiu nors būdu dekoruotos? Mes rūpinamės ne tik Jūsų saugumu, bet ir trokštame šimtu procentų patenkinti Jūsų estetikos troškimą. Taip pat, rinkdamiesi šarvuotas duris, atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Mūsų gamykla naudoja tik geriausią medieną ir atsisako bet kokių kenksmingų medžiagų, naudojamų kai kurių kitų gamintojų, durų gaminimo procese.

Garantijos

Savo pirkėjams suteikiame aukščiausios durų kokybės garantiją. Gamyboje naudojame tik patikimas ir laiko patikrintas medžiagas, bendradarbiaujame su žinomiausiais spynų gamintojais, kuriems savo saugumą patiki tūkstančiai žmonių. Mūsų misija – įsiklausant į kiekvieno kliento norus, sukurti tokias šarvuotas duris, kurios ne tik patenkintų saugumo ir komforto jausmą, bet ir leistų atnaujinti būsto eksterjerą ir patenkintų net išrankiausio kliento poreikius.