vidaus durys

Vidaus Durys

Savo klientams siūlome aukštos kokybės vidaus duris. Mūsų specialistai nemokamai pakonsultuos Jus, iškilus klausimams, ir padės išsirinkti optimaliausią sprendimą. Padėsime nuspręsti, koks durų modelis Jums tinkamiausias, o, Jums pageidaujant, apskaičiuosime preliminarią užsakymo sumą, į kurią įeis durų gamyba ir montavimas.

Kokybės garantija

Garantuojame, kad mūsų gamyklos gaminamų durų kokybę pamatysite, vos išvydę jas: tiksli durų geometrija, idealiai lygūs paviršiai, elementų ir faktūrų sandūros atliktos su ypatingu kruopštumu ir tikslumu. Mes profesionaliai žiūrime į savo darbą ir toks požiūris apjungia visus gamybos etapus ir produkcijos platinimą, bei bendravimą su klientais, paversdamas mūsų darbą kruopščiai organizuotu ir duodančiu geriausius rezultatus.

Inovacijos

Mūsų gamykla nuolat ieško naujovių (nepamiršdama ir klasikinių durų gamybos standartų). Mes nuolat atnaujiname savo technologinius procesus ir įrangą. Tai padeda mums išlikti vidaus durų gamybos lyderių pozicijose ir užtikrinti gaminių kokybę.

Ekologija

Ką Jums reiškia tokia plati sąvoka, kaip ekologija, kai kalbame apie Jūsų namus? Turbūt norite, kad oras namuose būtų gaivus, o sveikatos negadintų kenksmingi garai. Mes rūpinamės ne tik ekologija, bet ir Jūsų sveikata! Todėl gaminame vidaus duris tik iš natūralių ir nekenksmingų medžiagų, kurios Jūsų namams suteiks jaukumo ir nieko nereikalingo.

Prieš žvalgydamiesi tinkamo vidaus durų gamintojo, atkreipkite dėmesį į žemiau vardijamus dalykus. Tai kriterijai, kurie mums itin svarbūs, profesionaliai atliekant savo pareigą ir mes visada vadovaujamės jais, siekdami maksimalaus gamybos efektyvumo.

Durų gamyboje naudojamos medžiagos

Šiuolaikinės vidaus durys gaminamos iš daugelio medžio rūšių: ąžuolo, riešutmedžio, uosio ir kitų. Medinės vidaus durys – gamtos grožio mylėtojų ir žmonių, vertinančių unikalią namų atmosferą, kurią dovanoja natūralios medžiagos, pasirinkimas.

Geometrinis tikslumas

Duris sudarančių detalių susijungimo vietos turi būti idealiai atitaikytos, be spragų.

Saugumas

Mes garantuojame savo gaminamų vidaus durų saugumą, nes turime visus reikalingus tam patvirtinti sertifikatus.

Supažindinome Jus su pagrindiniais kokybiškų vidaus durų reikalavimais ir galime užtikrintai teigti, kad nusprendę jas įsigyti mūsų gamykloje, gausite gaminį, atitinkantį visus tekste minėtus kokybės kriterijus. Taip pat nustebinsime Jus kainos ir kokybės santykiu bei operatyviu ir profesionaliu aptarnavimu.

Bazinė durų komplektacija

 • Durų varčia gaminama iš 1,2 mm.
 • Durys yra padengtos įvairių spalvų laminuota medžio drožlių plokšte „LMDP“, kuri suteikia durims jaukumo ir lengvumo pojūtį. Reikalui esant apdailinės plokštės gali būti iš medžio dulkių „MDF“ ir „Umidax“ (lauko sąlygoms).

Visos metalinės durų konstrukcijos dažomos milteliniais dažais šveicariškoje GEMA firmos linijoje, kuri įgalina itin tolygų ir ilgaamžį padengimą.

 • Durys yra padengtos įvairių spalvų laminuota medžio drožlių plokšte, kuri suteikia durims jaukumo ir lengvumo pojūtį.
 • Šilumos ir garso izoliacijai naudojama „ISOVER“ vata (50 mm).
 • Durų stakta pagaminta iš 2mm lankstyto profilio plieninio lakšto „U“ formos, kurios matmenys 40x55x80x2. Dažoma milteliniais dažais.
 • Spynų liežuvėlių įlajos išpjaunamos skaitmeninėmis lazerinio pjovimo staklėmis, todėl yra tikslios geometrinės formos.
 • Siekiant funkcionalumo ir patogumo, staktos slenkstis uždengiamas nerūdijančio šlifuoto plieno profiliu.
 • Virinami itališki vyriai turi atraminius guoliukus, kurių dėka durys varstosi lengvai ir tyliai. Chromuotos vyrių apdailos suteikia durims lengvumo ir solidumo pojūtį. Viršutinis ir apatinis vyriai turi apsauginius kaiščius iš grūdinto plieno, kiurie, esant uždarytoms durims, apsaugo  vyrius nuo nupjovimo.
 • Į duris montuojama plačiakampė, iš vidaus užsklendžiama, akutė, sukomplektuojami išoriniai apvadai.

Bazinei komplektacijai naudojamos dvi spynos:

 • pagrindinė ABLOY su plokščiu raktu (5 raktai),  su suktuku iš vidaus ir chromuotomis rankenomis;
 • antra – seifinė Securemme , rakinama keturiais rakto pasukimais trimis kryptimis.